Fototapeta Góry i Jeziora

  1200 produktów w kategorii

  Na żywo zachwycają swoją tajemniczością, pięknem i niepowtarzalnością kształtów. Ich artystycznym odzwierciadleniem są fototapety góry, tak realistyczne, że masz wrażenie, jakbyś był bardzo blisko nich. Na naszych dekoracjach ściennych znajdziesz Tatry czy wypiętrzenia skandynawskie w oryginalnych ujęciach wykonanych o różnych porach roku. Zobacz, jak wyglądają we mgle lub gdy nad szczytami zaczyna się zachód słońca. Wśród propozycji tradycyjnych i w wymiarze 3D wyszukaj coś do sypialni lub do pokoju dla dzieci!

  Okno z widokiem na góry i inne fototapety

  Krajobraz gór może mieć wiele oblicz – od majestatycznych, zachęcających do wędrówek po niedostępne czy wręcz budzące grozę. Każdy, kto miał okazję w nich bywać, wie, że takie właśnie są, a uwieczniający je artyści malarze czy fotograficy próbują na obrazach, zdjęciach czy grafikach oddać ten zróżnicowany klimat.

  Okno z widokiem na góry, las to jedna z dekoracji, która może Cię codziennie budzić i przy której będziesz zasypiać. W tej kolekcji staraliśmy się też zgromadzić jak najwięcej ujęć Tatr, które dla wielu są ukochanym miejscem do wędrówek lub wspinaczki. Jeśli należysz do tego grona, to taka fototapeta tradycyjna czy w 3D jest dla Ciebie! A może jesteś miłośnikiem gór skandynawskich? Udekoruj nimi swoją sypialnię! Znajdź ich odpowiednie ujęcie w tej kolekcji.

  Nasz asortyment jest tak bogaty, że bez problemu wyszukasz też wiele propozycji dla dzieci, dzięki którym odkryją piękno tych krajobrazów. Zobaczą górskie wodospady, szczyty otoczone lasem lub schowane za mgłą, a także niezwykłe ujęcia zachodu słońca czy architektury. Do pokoju dziecięcego możesz też wybrać dla nich bardziej bajkowe ujęcia.

  Zróżnicowanie tych fototapet pozwoli Ci dopasować odpowiednią wielkoformatową grafikę do stylizacji, w jakiej masz urządzone wnętrze domowe. Świetnie komponować się będzie ona z prostymi meblami o jednolitej barwie. Dodatki wybierz w kolorze błękitu, bieli, szarości lub czerni. Nasze dekoracje ścienne pasują także do biur. Oczaruj swoich klientów pejzażami Tatr czy gór skandynawskich! Postaw na ich niezwykły realizm, dzięki fototapecie 3D!