fototapeta konie

Fototapety z końmi do każdego pokoju

1200 produktów w kategorii

Zaliczane do absolutnie wyjątkowych zwierząt konie od wieków inspirują artystów, którzy poświęcili im wiele obrazów, grafik czy zdjęć. Znajdujące się w naszej kolekcji fototapety są tego potwierdzeniem. Ten motyw przewija się w różnych ujęciach i formach – bywa zarówno niezwykle realistyczny, jak i bajkowy. Tapeta z koniem na ścianę to marzenie Twoje lub małego domownika? Pomożemy Ci je zrealizować! Zobacz przygotowane przez nas propozycje dekoracji graficznych i znajdź wśród nich tę wyjątkową!

Tapeta konie na ścianę – zwierzęta w różnych perspektywach

Wizerunki tych nadzwyczaj pięknych zwierząt musiały znaleźć się w naszej ofercie. Fototapety z końmi przedstawiają je w różnych sceneriach i perspektywach. Zachwycą nie tylko miłośników czterokopytnych, ale każdego, kto na nie spojrzy! Ich magiczna aura, dynamika czy majestat nikogo nie pozostawią obojętnym. Nie ma znaczenia to, czy konie biegną, stąpają czy przyjmują statyczną pozę – w każdej tej odsłonie prezentują się zjawiskowo. Dlatego tapety na ścianę z ich wizerunkiem cieszą się wielką popularnością.

Realistyczne ujęcia tych zwierząt na naszych fototapetach możesz zaplanować więc praktycznie wszędzie. Trafiają one do salonów, sypialni, lokali usługowych czy biur. Znajdziesz je w firmach prowadzących stadninę koni i wielu innych miejscach. Coraz większą popularnością cieszą się również fototapety z końmi 3D w pokojach dziecięcych. Zarówno te klasyczne, jak i w stylu bajkowym będą idealną dekoracją dla młodego pasjonaty tych zwierząt. Chcesz sprawić swojemu dziecku wyjątkowy prezent? Wybierz tapetę na ścianę z końmi!


Jeśli nie chcesz, aby fototapeta z tym motywem zdominowała pomieszczenie, postaw na grafikę w spokojniejszych barwach. Z kolei ujęcie galopujących zwierząt zwiększy optycznie podłużne wnętrze, np. przedpokój. Dodatkowo wybierając fototapetę z końmi dla dziecka, warto rozważyć motyw baśniowy oraz barwy pastelowe.

Realistyczna tapeta z końmi z pewnością ożywi każde miejsce, doda mu energii i zrobi wrażenie na wszystkich, którzy będą mieli okazję ją zobaczyć w Twoim domu czy firmie. Twoje dziecko pasjonuje się jeździectwem? A może sam jesteś miłośnikiem tych zwierząt? Fototapeta na ścianę z końmi z pewnością wprowadzi Was w pozytywny nastrój!