Zwroty i Reklamacje

Bardzo troszczymy się o Twoje zadowolenie z zakupów w naszym sklepie internetowym. Zrozumienie Twoich potrzeb i dostarczenie produktów najwyższej jakości to nasza misja. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące procedur zwrotów i reklamacji, abyś miał/a pełną świadomość swoich praw i możliwości.

Zwroty - Unikalne Produkty Drukowane na Życzenie

Jesteśmy dumnymi dostawcami unikalnych produktów spersonalizowanych, w tym fototapet tworzonych od podstaw według Twoich wytycznych. Każda fototapeta jest starannie dostosowana do Twoich oczekiwań, począwszy od rozmiaru po wybór podłoża. Ze względu na indywidualny charakter zamówień typu Print on Demand, nie przyjmujemy zwrotów.

Reklamacje - Twój Głos Ma Dla Nas Wartość

Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem, dlatego stawiamy sobie za cel dostarczenie produktów bez skazy.
W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości lub problemów z zamówieniem, prosimy o przesłanie wiadomości drogą mailową na adres: kontakt@naklejamy.com. W treści wiadomości dokładnie opisz problem - nasz zespół dokładnie przeanalizuje Twoją reklamację i postara się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.

Reklamacje nie są przyjmowane po zamontowaniu fototapety, dlatego prosimy o kontakt przed przystąpieniem do montażu produktu.Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego sklepu internetowego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące procedur zwrotów i reklamacji lub innych kwestii, skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu po to, aby zapewnić Ci najlepszą jakość i obsługę!