Naklejamy.com - jesteśmy polską drukarnią specjalizującą się w produkcji fototapet. Zespołem ośmioro pasjonatów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w druku wielkoformatowym, dzięki czemu dostarczymy Tobie najwyższej jakości fototapety na polskim rynku.


Nasza historia

W 2004 roku, czyli już niemal 20 lat temu, Konrad Jastrzębski założył firmę Multigrafika i rozpoczął od produkcji nadruków reklamowych dla firm. Przez kilkanaście lat cały zespół nabierał doświadczenia w druku wielkoformatowym, co pozwoliło nam opanować proces wytwarzania druków na najwyższym poziomie. Ponieważ wbrew pozorom, nie wystarczy kupić maszynę i drukować. Jest to naprawdę wymagający rzemieślniczy proces. Niestety wielu klientów przekonuje się o tym zamawiając produkty w firmach z mniejszym doświadczeniem.

Z czasem coraz więcej klientów zaczęło nas pytać o wydruk fototapety. Jednak Konrad zawsze powtarza “albo robimy coś dobrze, albo wcale” i nie drukowaliśmy fototapet na uniwersalnych maszynach (jak robi to wiele firm). 

Jednak w roku 2020 podjęliśmy decyzję o zakupie specjalnej maszyny do fototapet i rozpoczęliśmy naszą działalność na rynku lokalnym. Lokalni klienci byli bardzo zadowoleni, więc po zaledwie 3 miesiącach postanowiliśmy otworzyć sklep internetowy.  


Tak w 2020 roku powstała marka Naklejamy.com, specjalizująca się tylko i wyłącznie w druku fototapet.Co Nas wyróżnia

Specjalizacja

Dość szybko okazało się, że nasza internetowa konkurencja dostarcza niskiej jakości fototapety, a nasze wieloletnie doświadczenie i specjalnie zakupione dedykowane maszyny do fototapet, pozwoliły nam zapewnić klientom ponad przeciętną jakość. 


Doświadczenie

Wieść o tym na rynku rozeszła się szybko i dzięki temu pomimo tego, że większość klientów trafia do nas z polecenia, to obsłużyliśmy już ponad 2000 zadowolonych klientów w Polsce i za granicą. Wydrukowaliśmy dla Was już ponad 20 000 metrów kwadratowych fototapet! Zdobyliśmy kolejne doświadczenie i staliśmy się liderem jakości. 


Szybkość realizacji

Nasz park maszynowy umożliwia nam drukowanie 200 metrów kwadratowych dziennie. Dzięki temu, wyróżnia nas krótki termin realizacji. 

Standardowo produkujemy i wysyłamy fototapety w maksymalnie 4 dni robocze, a w trybie ekspresowym w następnym dniu


Jakość papieru = bezpieczeństwo Twojej rodziny

Dzięki czterem specjalnym ploterom, przystosowanym do druku fototapet w technologii lateksowej, wszystkie fototapety są 100% ekologiczne i posiadają certyfikat HP. Pewnie nic Tobie to nie mówi, oprócz tego, że taka fototapeta jest trochę droższa od standardowej, ale już tłumaczę jakie płyną z tego korzyści dla Ciebie: 


  • NAJWAŻNIEJSZE - fototapeta lateksowa nie zawiera szkodliwych składników, które mogą wpływać negatywnie na stan zdrowia osób przebywających w pomieszczeniu. Z tego powodu Unia Europejska, zakazała montowania standardowych fototapet w zamkniętych pomieszczeniach.  

  • technologia lateksowa zapewnia lepsze oddanie barw, dzięki czemu fototapeta jest bardziej wyraźna i ładniejsza,

  • fototapeta jest trwała i zachowa swój wygląd przez wiele lat,

  • fototapeta jest mocniejsza i trudniej jest ją uszkodzić podczas montażu.


Stosunek ceny do jakości

Cenami nie możemy konkurować z tańszymi w produkcji standardowymi tapetami, ale mamy drukarki w 100% przystosowane do wydruków fototapet lateksowych, co pozwala nam zapewnić bardzo dobrą cenę dla tych tapet oraz bardzo szybki czas realizacji. 


Komunikacja

Wyróżnia nas też fakt, że jesteśmy lokalną firmą zatrudniającą 8 osób, co daje nam możliwość indywidualnego podejścia do każdego klienta i pełnego wsparcia w procesie realizacji zamówienia.


Poznaj Naklejamy od środka

Na poniższym nagraniu, możesz zobaczyć nasz proces produkcji.


Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług i przekonania się o jakości naszych fototapet.


Jesteśmy tutaj dla Ciebie! 
Zespół Naklejamy