Fototapety na wymiar – widok na Nowy Jork

1200 produktów w kategorii

Czy Ciebie też uwiódł Nowy Jork? Fototapety z ujęciami znanych miejsc oraz zakamarków miasta, które nigdy nie śpi, zrobią to na pewno! Proponujemy bogaty wybór efektownych kadrów wprost z Wielkiego Jabłka. Oświetlony nocą most na Manhattanie, czarno-biała grafika z uliczkami Broadwayu, monumentalna Statua Wolności – co dla siebie wybierzesz?

Dzięki specjalnym, ekologicznym barwnikom oraz zaawansowanej technologii druku nasze produkty wyróżnia precyzja i głębia koloru. Zamawiając na Naklejamy.com, masz pewność, że inwestujesz w piękne zdjęcie o wysokiej rozdzielczości, które będzie prezentować się tak samo doskonale na Twojej ścianie, jak tutaj na stronie. Będzie równie wyraźne i ostre, nawet gdy nadrukujemy je na arkuszach o wskazanej przez Ciebie wielkości. Jeśli szukasz dekoracji, która ozdobi Twój salon lub biuro, fototapeta z panoramą Nowego Jorku w wersji czarno-białej będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Zobacz także inne motywy i wybierz dla siebie dekorację, która wyróżni Twój dom. Pamiętaj, że u nas każda fototapeta przedstawiająca Nowy Jork tworzona jest na wymiar. Bez obaw dopasujesz ją więc do swoich potrzeb oraz możliwości.

Fototapety – Nowy Jork – miasto, które nigdy nie śpi

Słynne mosty, specyficzna architektura – od budynków i wieżowców w stylu art deco, przez kamienice z piaskowca, aż po najnowocześniejsze drapacze chmur – parki, w których rozegrała się niejedna filmowa scena oraz wiele innych, szczególnych dla tej metropolii miejsc. Wszystko to sprawia, że Nowy Jork uwodzi i przyciąga turystów z całego świata. Niezależnie od tego, czy marzysz, by tam pojechać, czy już byłeś, ale w głębi serca nie chcesz się rozstawać z tym miastem – dzięki nowej kolekcji fototapet o wysokiej rozdzielczości odtworzysz klimat Nowego Jorku w zaciszu własnego mieszkania lub biura.

Brooklyn bridge

Fototapeta Brooklyn brigde w czerni i bieli

fototapeta brooklyn view

Fototapeta Brooklyn View

fototapeta jesień w nowym jorku

Fototapeta Jesień w Nowym Jorku

fototapeta panorama vintage

Fototapeta Panorama Vintage

fototapeta spacer ulica nowego jorku

Fototapeta Spacer ulicą Nowego Jorku

fototapeta zima w central park

Fototapeta Zima w Central Park