Fototapety Efektowne kwiaty

92 produktów w kategorii

Fototapety Efektowne kwiaty

Faktura i kolor ścian nadają pomieszczeniom charakter. Dekoracje ścienne są interesującą alternatywą dla tradycyjnych obrazów i plakatów. Fototapeta do sypialni przedstawiająca kwiaty to ozdoba dla miłośników subtelnych dekoracji i romantycznych wzorów. Przedstawiamy wiele wariantów roślinnych ornamentów – przylegających do ściany lub w formacie 3D – które możesz umieścić w swoim salonie lub innym pomieszczeniu. Przekonaj się, jak oryginalne aranżacje możesz z nimi stworzyć.

Fototapeta w kwiaty – idealna do wielu pomieszczeń

Ścienna dekoracja w kwiaty jest na tyle uniwersalna, że pasuje do różnych wnętrz, zarówno znajdujących się w domu – sypialni, salonów, pokojów dziecięcych – jak i w miejscach publicznych: hotelach, restauracjach, biurach. Proponujemy wzory:

  • nawiązujące do dzieł sztuki,
  • ręcznie malowane,
  • przedstawiające tropikalną roślinność i egzotyczną faunę,
  • wykonane na podstawie zdjęć przyrody.

Wzory mogą być różnej wielkości, a wymiary produktu określisz sam. Wybierzesz też efekt, jaki zastosujemy na Twojej fototapecie w kwiaty oraz jej formy: płaski lub 3D. Wolisz ornamenty kolorowe, czy czarno-białe, a może w odcieniach sepii? Teraz możesz przekształcić każdy deseń zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i dopasować go do sypialni, kuchni lub łazienki.

Fototapety 3D do sypialni lub salonu

Ciekawą propozycją są fototapety 3D do salonu przedstawiające kwiaty i inne motywy roślinne. Trójwymiarowe ozdoby są wykonywane na fizelinowym podkładzie z kilku rodzajów surowców, dających różne efekty:

  • odpornego na wodę polichlorku winylu,
  • tkaniny z błyszczącymi drobinkami,
  • strukturalnej ornamentacji ściennej,
  • samoprzylepnego materiału z laminatem lub bez niego.

Laminowane fototapety w kwiaty doskonale sprawdzają się nawet w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienka i kuchnia. Wszystkie powyższe ozdoby 3D można zamontować, używając kleju do tapet lub – w przypadku produktów samoprzylepnych – specjalnej substancji nakładanej punktowo, dzięki której pod przyklejoną powierzchnią nie pojawiają się pęcherzyki powietrza.

Produkty samoprzylepne przydają się we wnętrzach, w których jest już tapeta. Dzięki technologii kleju kanalikowego można umieścić nowy materiał bezpośrednio na ścianie salonu lub sypialni bez potrzeby ściągania poprzedniej dekoracji.

Trwałe fototapety do salonu, sypialni i nie tylko

Wszystkie fototapety 3D: fizelinowe, winylowe, a także te zabezpieczone laminatem, są produktami najwyższej jakości. Pierwsze z nich mają matową powierzchnię, która zapobiega niekorzystnemu odbijaniu się światła i są wykonane z ekologicznych surowców. Drugie wyróżniają się większą głębią kolorów i są doskonałe do sypialni i salonu. Trzecie mogą być myte nie tylko gąbką nasączoną wodą, ale i silnymi środkami czyszczącymi, dlatego idealnie nadają się do łazienek i kuchni.

Duży wybór fototapet w kwiatowe wzory

Nie wiesz, na jaką fototapetę do salonu lub sypialni się zdecydować? Zastanawiasz się nad produktem 3D? Jeśli interesują Cię wzory w kwiaty, ale nie jesteś pewien, który z nich wybrać i jak zaaplikować dekorację na ścianie, skorzystaj z naszych poradników.