Fototapety Dżungla i motyw tropików

552 produktów w kategorii

Fototapety Dżungla i motyw tropików

Wystrój niektórych pomieszczeń sprawia, że domownicy i goście odnoszą wrażenie, jak gdyby znaleźli się w innym świecie. Chciałbyś uzyskać taki efekt w swoim salonie? Zanurz się w dusznej dżungli i zobacz wiele egzotycznych zwierząt bez wychodzenia z domu. Fototapeta przedstawiająca las tropikalny sprawi, że poczujesz się, jakbyś żył w odmiennym miejscu, a może nawet w innych czasach.

Fototapety retro i vintage z motywem lasu tropikalnego

Ozdoby ścienne w stylu retro nadają pomieszczeniom wyjątkowy charakter. Świetnie komponują się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi meblami. Zmieniają sypialnię, kuchnię czy łazienkę w intrygującą przestrzeń. Fototapety 3D z motywem tropikalnego lasu zapewniają jeszcze bardziej interesujący efekt i przykuwają wzrok osób przebywających w pomieszczeniu.

Fototapeta z lasem tropikalnym, którą projektujesz sam

Dekoracje vintage są modne i eleganckie. Ornamenty na ścianie występują w wielu wzorach i barwach, dlatego da się z łatwością dobrać je do wyposażenia pokoju. W dodatku można dokonać wyboru:

  • rozmiaru fototapety,
  • jej orientacji,
  • wielkości wzoru,
  • efektów kolorystycznych.

Zamawiający musi podjąć jeszcze jedną decyzję: wybrać podkład tapety. Może to być materiał z:

  • wodoodpornego winylu,
  • brokatem, w pełni oddający głębię kolorów tropikalnego lasu,
  • strukturalnego surowca z wypukłym wzorem,
  • Easy stick.

Ten ostatni wariant może być laminowany, dzięki czemu świetnie sprawdza się w łazienkach i kuchniach, nawet w strefie mokrej. Można czyścić go środkami dezynfekującymi w przeciwieństwie do pozostałych podkładów, które mogą być myte tylko wilgotną gąbką.

Fototapeta z tropikalnym lasem – ozdoba do domu i biura

Ozdoby nawiązujące do motywu dżungli są oryginalne, a jednocześnie pasują do wielu wnętrz. Fototapety z lasem tropikalnym dobrze odnajdują się nie tylko w mieszkaniu lub domu, lecz również w miejscach publicznych, takich jak hotele, lokale gastronomiczne czy siedziby firm. Wyroby laminowane sprawdzają się w szpitalach czy przychodniach ze względu na to, jak łatwo utrzymać ich czystość.

Łatwy montaż fototapety

Przedstawiające tropikalny las produkty przylegające do ścian, a także te w wersji 3D można montować na klej do tapet. W naszych poradnikach udzielamy informacji na temat tego, jakie substancje są odpowiednie. Pasujące akcesoria można dobrać do zamawianej dekoracji tuż po wybraniu wzoru, wielkości i efektów kolorystycznych. Artykuły samoprzylepne z kolei zakłada się bezpośrednio na ścianę. Co więcej, można je umieścić na innej tapecie bez jej uprzedniego demontażu.

Nałożenie ozdoby jest proste dzięki naszemu poradnikowi aplikacji fototapet i naklejek naściennych. Przeczytaj go, aby odpowiednio przygotować ścianę i dekorację oraz wiedzieć, jak należy obchodzić się z brytami i co robić przez kilka pierwszych dni po zamontowaniu produktu.

Wiele fototapet z motywem dżungli

Zobacz nasze ozdoby przedstawiające las tropikalny, egzotyczne ptaki i dzikie zwierzęta. Wybierz ekologicznie drukowane fototapety i ciesz się pięknym wnętrzem. Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszamy do rozmowy na czacie.