Fototapeta Mapa Świata

1200 produktów w kategorii

Podróże to Twoje wielkie hobby? Fototapeta mapy świata będzie doskonałym odzwierciadleniem tej pasji! Dobierzesz ją do wielu stylizacji – zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Do tych ostatnich idealnie pasować będzie np. czarno biała lub niezwykle realistyczna 3D. Mamy również wielkoformatowe grafiki dla dzieci, dzięki którym już od najmłodszych lat mogą zgłębiać swoją wiedzę o tym, jak wyglądają inne kraje czy kontynenty. Przejrzyj nasze propozycje dekoracji, którymi ozdobisz ścianę w salonie, sypialni czy biurze!

MAPA ŚWIATA – FOTOTAPETY DLA MIŁOŚNIKÓW PODRÓŻY

Podróżowanie może być sposobem na życie lub doskonałym pomysłem na to, aby wypocząć od pracy czy obowiązków domowych. Jeśli wychodzisz z takich założeń, fototapety mapy świata to świetny wybór na dekorację ścienną w Twojej sypialni lub pokoju gościnnym. Będą się doskonale nadawać jako tło dla pamiątek z różnych wyjazdów – zdjęć itp. rzeczy. Wielkoformatowe grafiki zrobią również wrażenie na klientach, którzy będą zaglądać do prowadzonego przez Ciebie biura czy lokalu. Spraw sobie oryginalną firmową wizytówkę! Zwłaszcza czarno biała fototapeta czy w wersji 3D będzie niezwykłym dodatkiem dekoracyjnym!

Prowadzisz biuro podróży? Tutaj mapa świata na ścianie będzie idealnym uzupełnieniem aranżacyjnym! Zobacz, która z naszych propozycji najlepiej wpisze się w jego klimat! Masz restaurację, która serwuje jedzenie z różnych zakątków globu? Fototapeta z tej kolekcji wpasuje się w ten klimat!

Twojemu dziecku marzy się wyprawa dookoła świata? Taka mapa na ścianie pozwoli mu na razie na odbycie wirtualnej i przygotowywanie do tej prawdziwej podróży. Znajdziesz tu też wiele ciekawych wielkoformatowych dekoracji na ściany do pokoju młodzieżowego – w ujęciu czarno białym lub w stylu street art.

Obejrzyj naszą kolekcję fototapet mapy świata w 3D i w tradycyjnym formacie! Niech Cię zainspirują do urządzenia wnętrza w sposób oryginalny i przypominają o odbytych podróżach oraz zachęcają do planowania kolejnych!