fototapeta mapa świata

Fototapety z mapami świata

Podróże to Twoje wielkie hobby? Fototapeta na ścianę z grafiką mapy świata będzie doskonałym odzwierciedleniem tej pasji! Dobierzesz ją do wielu wnętrz – zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Do tych ostatnich idealnie pasować będzie np. czarno-biała lub niezwykle realistyczna fototapeta mapa świata 3D. Znajdzie się u nas także minimalistyczna fototapeta mapa świata – szara. Mamy również wielkoformatowe grafiki dla dzieci, dzięki którym już od najmłodszych lat mogą zgłębiać swoją wiedzę o tym, jak rozmieszczone są inne kraje czy kontynenty. Przejrzyj nasze propozycje dekoracji, którymi ozdobisz ścianę w salonie, sypialni czy biurze! Fototapeta z mapą świata to idealny pomysł do pokoju geografa lub podróżnika.

1200 produktów w kategorii

Mapa świata – fototapety dla miłośników podróży

Podróżowanie może być sposobem na życie lub doskonałym pomysłem na to, aby wypocząć od pracy czy obowiązków domowych. Jeśli wychodzisz z takich założeń, mapa świata na ścianę w formie fototapety to świetny wybór na dekorację ścienną w Twojej sypialni lub pokoju gościnnym. Będzie się doskonale nadawać jako tło dla pamiątek z różnych wyjazdów – zdjęć, rzeczy itp. Szczególnie ciekawa jest fototapeta 3D przedstawiająca mapę świata w trójwymiarowy, realistyczny sposób.

Fototapeta mapa świata – do biura lub pokoju dziecka

Wielkoformatowe grafiki zrobią wrażenie również na klientach, którzy będą zaglądać do prowadzonego przez Ciebie biura czy lokalu. Spraw sobie oryginalną firmową wizytówkę. Zwłaszcza czarno-biała fototapeta czy w wersji 3D będzie niezwykłym dodatkiem dekoracyjnym! Prowadzisz biuro podróży? Mapa świata na ścianie będzie idealnym uzupełnieniem jego aranżacji. Zobacz, która z naszych propozycji najlepiej wpisze się w jego klimat! Czy będzie to fototapeta na ścianę – mapa świata szara, a może kolorowa? Decyzja należy do Ciebie. Masz restaurację, która serwuje jedzenie z różnych zakątków globu? Fototapeta z tej kolekcji świetnie wpasuje się w ten klimat!

Twojemu dziecku marzy się wyprawa dookoła świata? Taka mapa na ścianie pozwoli mu na odbycie na razie wirtualnej i przygotowywanie do tej prawdziwej podróży. Szczególnie dobra będzie dla niego fototapeta mapa świata opisana po polsku, gdyż z łatwością zrozumie ono jej oznaczenia. Znajdziesz tu też wiele ciekawych wielkoformatowych dekoracji na ściany do pokoju młodzieżowego – w ujęciu czarno-białym lub w stylu street art. Propozycją, która wywołuje szczególny entuzjazm wśród maluchów i młodzieży, jest fototapeta mapa świata 3D – przestrzenna wersja wyjątkowo pobudza wyobraźnię. Każda nasza fototapeta, także ta z mapą świata po polsku dostępna jest na wymiar, z łatwością dopasujesz ją więc do pokoju Twojego dziecka.

Mapa świata na ścianę – wyjątkowa fototapeta

Obejrzyj naszą kolekcję fototapet mapy świata w 3D i w tradycyjnym formacie! Niech zainspirują Cię one do urządzenia wnętrza w sposób oryginalny oraz przypominają o odbytych podróżach, a także zachęcają do planowania kolejnych! Nasza fototapeta mapa świata sprzedawana jest na wymiar. Bez problemu więc dopasujesz ją do każdego wnętrza. Zastanawiasz się, czy fototapeta 3D mapa świata będzie odpowiednia dla Ciebie? Sprawdź wszystkie nasze propozycje i przekonaj się sam!