fototapeta w zwierzęta

Fototapety ze zwierzętami leśnymi

  1200 produktów w kategorii

  Chcesz stworzyć w pokoju dziecka aranżację, która będzie tak wyjątkowa, jak Twoja pociecha? Sprawdź nasze niezwykłe fototapety w zwierzęta, które pokocha każdy mały wielbiciel natury. Proponujemy motywy zarówno leśnych, jak i bardziej egzotycznych gatunków, które dzieci znają z ulubionych kreskówek czy książeczek. Fototapety ze zwierzętami to coś, co szkraby uwielbiają!

  Fototapety ze zwierzętami – wiele możliwości

  Bogaty wybór wzorów pozwoli Ci w 100% trafić w gust malucha, a możliwość spersonalizowania produktu pod względem wymiarów umożliwi dopasowanie dekoracji do wielkości powierzchni. U nas znajdziesz fototapety (także 3D) na ścianę ze zwierzętami, które stworzą magiczny nastrój w pokoju Twojego dziecka! Wiedz, że kupując u nas, wybierasz ozdobę bezpieczną i przyjazną zdrowiu. Nadruki nanosimy na podkład przy użyciu ekologicznych barwników, a nowoczesna technologia pozwala na osiągnięcie prawdziwie zjawiskowego efektu – fototapeta przedstawiająca las ze zwierzętami jest tego doskonałym przykładem.

  Fototapeta zwierzęta leśne i egzotyczne

  Naklejanie dostępnych w naszym sklepie produktów jest proste dzięki flizelinie, winylowi oraz podkładzie typu „easy stick”, czyli materiałom ułatwiającym przyklejanie arkuszy. Dzięki temu nasze tapety na ścianę – ze zwierzętami leśnymi i egzotycznym – to produkty idealne dla zapracowanych rodziców lub po prostu takich, którzy nie chcą przeznaczać dużej ilości czasu na montaż ozdoby i wolą go spędzić ze swoim dzieckiem. Poza łatwą aplikacją istotne jest też to, że fototapety przedstawiające zwierzęta – szczególnie w wersji 3D – gwarantują bezapelacyjny zachwyt. Sprawdź już dziś!