fototapeta w dinozaury

Fototapety 3D z dinozaurami

1200 produktów w kategorii

Interesuje Cię oryginalna fototapeta w dinozaury? W tej kategorii znajdziesz wybór pięknych tapet do pokoju dziecka i nie tylko! Pośród motywów przedstawiających te prehistoryczne gady, czekają na Was zarówno uśmiechnięte, łagodne postacie, jak i te bardziej przypominające stwory rodem z Jurrasic Parku. Dostępna jest też tapeta na ścianę z dinozaurami w 3D. Dzięki tym dekoracjom stworzysz efektowne wnętrze dla swojej pociechy, ale także ciekawą przestrzeń w centrum rozrywki dla dzieci czy escape roomie. Fototapeta w dinozaury to dla dzieci prawdziwa gratka!

Piękne fototapety dla dzieci

Wiemy, że wystrój pokoju malucha nie jest bezproblemowy, ale z pomocą przychodzi fototapeta dla dzieci. Dinozaury to jeden z ich ulubionych motywów! Ekologiczne barwniki, z których korzystamy przy drukowaniu naszych produktów, sprawiają, że wzory na dekoracjach mają żywe kolory, a ozdoby są bezpieczne dla zdrowia. Każda fototapeta z dinozaurami może być naniesiona zarówno na flizelinowy podkład, jak i specjalną bazę easy stick. Jeśli chcesz zabezpieczyć wyrób przed zabrudzeniami – zamów wariant pokryty laminatem. Dzięki takiej warstwie będziesz mógł także przemywać ściany, na których jest fototapeta z dinozaurami, wodą z detergentem.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wzorów. Poza standardowymi fototapetami znajdziesz też tapety 3D w dinozaury. Pragniemy też wspomnieć, że każda fototapeta – także ta 3D – tworzona jest na wymiar. Skorzystaj z dobrych cen na Naklejamy.com i wybierz wyjątkową ozdobę w dinozaury!