Nowy Jork – miasto, które nigdy nie śpi

   0 Comments

Słynne mosty, specyficzna architektura – od budynków i wieżowców w stylu art deco przez kamienice z piaskowca, aż po najnowocześniejsze drapacze chmur – parki, w których rozegrała się niejedna filmowa scena oraz wiele innych, szczególnych dla tej metropolii miejsc. Wszystko to sprawia, że Nowy Jork uwodzi i przyciąga turystów z całego świata. Niezależnie od tego, czy marzysz, by tam pojechać, czy już byłeś, ale w głębi serca nie chcesz się rozstawać z tym miastem – dzięki nowej kolekcji fototapet o wysokiej rozdzielczości odtworzysz klimat Nowego Jorku w zaciszu własnego mieszkania lub biura.

Kawa w Central Parku na wyciągnięcie ręki dzięki nowoczesnej fototapecie ściennej

Najlepsze ujęcia, które idealnie oddają klimat popularnych miejsc na mapie Nowego Jorku, pozwolą Ci rozkoszować się energią płynącą z nowoczesnych fototapet. Od teraz śniadanie w Central Parku jest możliwe bez konieczności wychodzenia z jadalni. Miłośnicy kultury amerykańskiej z całą pewnością docenią walory estetyczne naszej najnowszej kolekcji, w której bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

Postaw na symbole zakorzenione w międzynarodowej kulturze

Nowy Jork to miasto o wielu twarzach. Jedną z nich jest niewątpliwie biznes. Chcesz nadać przestrzeni biurowej nowego, mocnego charakteru? Postaw na nowoczesność! Nowy Jork jako centrum światowej finansjery, ogromnych drapaczy chmur i światowych koncernów kojarzy się z przedsiębiorczością, siłą, szybkością oraz twardą polityką korporacyjną. Jeżeli szukasz do sali konferencyjnej odpowiedniej fototapety, która odda ducha Twojego biznesu, wybierz jedną z naszych propozycji z najnowszej kolekcji.

Nie tylko piękno – ważna jest jakość!

Wybrałeś już wymarzone ujęcie Nowego Jorku? Zastanów się, gdzie chcesz je umieścić. W zależności od charakteru pomieszczenia zwróć uwagę na odpowiedni dobór materiałów, z jakich wykonamy dla Ciebie wymarzoną fototapetę. Więcej o tym dowiesz się z poradnika. Zainspirowałeś się kolekcją, ale żadne z ujęć miasta nie pasuje do Twojej wizji przestrzeni, którą chcesz zagospodarować? Skontaktuj się z nami. Naszym Klientom oferujemy produkty tworzone na zamówienie.

Nowy Jork niewątpliwie jest jednym z ważniejszych miast w zachodniej kulturze. Oferuje całą gamę doznań i paletę barw, które od teraz możesz przenieść nie tylko w zacisze swojego mieszkania, ale również wszędzie tam, gdzie chcesz podkreślić energię oraz nowoczesność miejsca.

 

Comments

Log in or register to post comments

Opinie klientów

4.9/5 z 86 opinii