Nowoczesne fototapety ścienne – trend, który rośnie w siłę

   0 Comments

O fototapetach słyszał chyba każdy z nas. Od wielu lat można je spotkać zarówno w prywatnych domach, czy mieszkaniach, jak i obiektach komercyjnych – galeriach handlowych, poczekalniach, sklepach. Nie da się też ukryć, że jeszcze do niedawna przez wiele osób były one traktowane z pobłażaniem, jako coś, co sprawdzi się w pokoju nastolatka, ale już niekoniecznie w salonie czy jadalni. Ostatnie lata zmieniły postrzeganie fototapet, które nie tylko zyskały ogromną popularność wśród osób prywatnych, ale także stały się częstym wyborem wielu projektantów wnętrz.

Od akwareli do abstrakcji, czyli bogactwo wyboru fototapet

Wpływ na coraz większą popularność fototapet miała rosnąca liczba dostępnych wzorów. Pojawiły się fototapety artystyczne utrzymane w konkretnych stylach malarskich, wiele osób z ciekawością spogląda na fototapety 3D. Jeśli chodzi o tematykę, to tak naprawdę aktualnie ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Można powiedzieć, że każdy wzór jest na wyciągnięcie ręki.

Zaletą stała się także możliwość personalizacji fototapety. Możemy zdecydować o jej wymiarach, a niekiedy nawet wybrać materiał, z którego ma być wykonana. Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przygotować fototapetę z dostarczonego zdjęcia. Takie możliwości sprawiły, że również projektanci wnętrz coraz chętniej spoglądają w kierunku tego rozwiązania.

Fototapety są też wyjątkowo trwałe, a to zaleta, którą doceni każdy klient. Nie rwą się, a ich kolory nie blakną. Co ważne, mogą one pełnić konkretne funkcje – np. w naszym asortymencie znajdziesz tapety powiększające optycznie pokój. Wszystko to sprawia, że mamy do czynienia z produktem kompletnym, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Sklep z fototapetami, na którym możesz polegać

Odwiedź nasz salon w Siedlcach bądź kupuj online – niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, możesz liczyć na kompetentną obsługę, bogaty wybór oraz korzystne ceny. Nie zwlekaj dłużej, dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów i ciesz się piękną fototapetą. Serdecznie zapraszamy.

Comments

Log in or register to post comments

Opinie klientów

4.9/5 z 82 opinii