Fototapety do salonu i sypialni

Jesteśmy wyjątkowi! Każdy z nas ma indywidualny gust, a dzięki personalizacji możemy teraz wykreować nasze najbliższe otoczenie według własnych upodobań, nie oglądając się na innych i nie korzystając z gotowych rozwiązań;) Każdą tapetę, którą znajdziecie wydrukujemy da Was na konkretny rozmiar. Użyjcie swojej wyobraźni, a dzięki naszym tapetom odmienicie Wasze wnętrze. Na dobre!

    1200 produktów w kategorii

    Nowoczesne fototapety do sypialni

    Azyl, oaza spokoju, tylko pozytywna energia, sprzyjająca efektywnemu odpoczynkowi i snu. Sypialnia jest miejscem, gdzie szczególnie powinniśmy zadbać o klimatyczną atmosferę. Dlatego fototapety do sypialni są utrzymane często w bardzo przyjemnej, ciepłej kolorystyce. Dominują odcienie zielonego, różu, beżu, a także brązów. Szczególnie polecamy motywy roślinne, które zarówno pasują do ciepła drewnianej podłogi, jak też minimalistycznych białych frontów nowoczesnych szaf. Fototapety do sypialni pozwolą Ci uniknąć niepotrzebnego chaosu wywołanego dużą ilością dekoracji i ozdób. Teraz wystarczy tylko jedna ścienna dekoracja.\

    Praktyczne i oryginalne fototapety do salonu

    Tutaj odpoczywasz, przyjmujesz gości, cieszysz się towarzystwem najbliższych i spędzasz długie popołudnia i wieczory…w salonie! Zadbaj o wyjątkowy klimat w tym miejscu. Wykorzystaj fototapety do salonu, aby podkreślić skandynawski, nowoczesny czy retro styl pomieszczenia. Wybierz botaniczne wzory, aby ocieplić wnętrze, geometryczne kształty w stonowanych barwach, aby spotęgować efekt minimalizmu. Fototapety do salonu doskonale sprawdzają się również przy zmianie proporcji pomieszczenia, optycznie je powiększają, skracają, poszerzają i zmniejszają.Fototapeta nie tylko pełni funkcję dekoracyjną, można też wykorzystać ją do ukrycia mankamentów na ścianach. Fototapety do salonu skutecznie maskują wszelkie pęknięcia oraz zarysowania, dzięki czemu przy niewielkim wysiłku odświeżysz serce swojego mieszkania.