Fototapeta Las

263 produktów w kategorii

Jednym z najbardziej magicznych miejsc jest las. Fototapety, w tym także 3D, które są tu dostępne, ujmują go w różny sposób. Znajdziesz tu zarówno brzozowy, sosnowy, jak i tropikalny, klimatyczny i mroczny, sfotografowany w piękny słoneczny dzień oraz tonący we mgle… Możesz też zdecydować się na okno z widokiem na las i góry. To zaledwie kilka przykładowych odsłon zielonego zakątka, jakie wyszukasz w naszej bogatej kolekcji dekoracji ściennych do sypialni, salonu czy pokoju dla dzieci.

Wprowadź trochę zieleni do domowych wnętrz!

Las deszczowy, brzozowy, we mgle – wybierz idealną fototapetę!

Uwielbiasz las, ale nie zawsze masz czas na to, aby się do niego wybrać? Zaproś go do sypialni, salonu lub pokoju dziecięcego! Zdecyduj się na prosty trik, jakim jest fototapeta. Jeśli wybierzesz format 3D, spotęgujesz wrażenie, że wśród drzew pijesz kawę, czytasz książkę czy jesz śniadanie. Jeżeli wybierzesz takie rozwiązanie w małym, ciasnym pomieszczeniu, nadasz mu głębi i stworzysz zupełnie nową perspektywę. Będziesz miał wrażenie, jakby cała leśna przyroda stanęła przed Tobą otworem.

W naszej galerii odkryjesz też piękno lasu tropikalnego czy rodzimych gatunków: brzozowego lub sosnowego. Zielony, czyli deszczowy będzie świetnie komponował się ze stylem orientalnym czy boho. Z kolei polskie odmiany świetnie wpiszą się za to w nowocześnie urządzone wnętrze salonu, sypialni czy biura.

Jeśli jesteś miłośnikiem natury i pieszych wędrówek, postaw na fototapetę, na której nie zabraknie również gór. A może szukasz czegoś bardziej romantycznego, mrocznego czy zagadkowego? Z pewnością w takim razie spodoba Ci się zamglony las! Wielkoformatowe zdjęcie w stonowanej kolorystyce będzie intrygowało swoją tajemniczością. Ten efekt pokreślisz jeszcze bardziej, zestawiając dekorację ścienną z jasnymi meblami. Stwórz magiczny świat w dowolnym wnętrzu!

Marzysz o oknie z widokiem na las? Taką grafikę ścienną również mamy w naszej kolekcji!

Jeśli uwielbiasz przyrodę, relaksujesz się w jej otoczeniu, spośród naszych fototapet bez problemu wybierzesz jakąś dla siebie! Chcesz stworzyć bajkowe otoczenie dzieciom? Dla nich także mamy leśne pejzaże!