Fototapeta Palmy

1200 produktów w kategorii

W tej kategorii można znaleźć fototapety na ścianę przedstawiające palmy, pozwalające stworzyć w pokoju egzotyczny nastrój. Szczególnie dobrze zgrywają się z wnętrzami urządzonymi w stylu kolonialnym, które mają wiele drewnianych elementów.

Można tu znaleźć fotografie pokazujące drzewa na tle plaży, oceanu i jasnego nieba, które pomagają rozjaśnić wnętrze. Warte uwagi są także zdjęcia robione podczas zachodu słońca, gdzie na tle pomarańczowego horyzontu odznaczają się czarne kontury. Taka gra kontrastów świetnie sprawdzi się także w sypialni. Alternatywą są kompozycje bardziej symboliczne, składające się z czarnych konturów liści lub pojedynczego drzewa. Te z powodzeniem wykorzystasz w minimalistycznych aranżacjach w stylu nowoczesnym.

Fototapeta w palmy na ścianę to naklejki przeznaczone nie tylko dla fanów tropików, ale także dla wszystkich chcących wnieść do mieszkania nieco czaru pacyficznych wysp, który pozwala się zrelaksować i odprężyć, przenosząc na chwilę myślami w odległe miejsce.