Funny cartoon world map with traditional animals of all the continents and oceans. Vector... #99962679

Ładowanie fotografii...
+
-
© asantosg
Powiększ zdjęcie
Twoje zamówienie zostanie wysłane

Wystrój pokoju dziecka jest bardzo ważny. Maluch musi czuć się dobrze w swojej przestrzeni oraz powinna ona pobudzać jego wyobraźnię. Doskonałym pomysłem na udekorowanie takiego wnętrza są fototapety dla dzieci z mapą świata i ze zwierzętami. Nie ma chyba malucha, którego nie interesowałyby zwierzęta! Rozmieszczenie kontynentów to także ciekawy temat dla dzieci. Proponowana przez nas fototapeta mapa świata ze zwierzętami posiada piękne, wyraziste kolory i dzięki temu jest uwielbiana przez najmłodszych.

Wprowadź wymiar
Szerokość [cm]
max:
x
Wysokość [cm]
max:
Podkład
Laminat
Kadr
Standard
Kadr
RODZAJ MONTAŻU
RODZAJ MONTAŻU
DODAJ KLEJ DO ZAMÓWIENIA
TERMIN REALIZACJI
Efekty

Wielkość wzoru
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość
+ Dodaj do ulubionych
blik twisto-tpay codro

Tapeta do pokoju dziecka mapa świata

Dodatkową zaletą oferowanej przez nas mapy świata dla dzieci, którą otrzymacie u nas w formie fototapety, jest jej funkcja edukacyjna. Nasza mapa świata – fototapeta dla dzieci – zawiera podpisy kontynentów oraz oceanów. Dzięki temu maluch może nauczyć się tych podstawowych informacji. W dodatku napisy te mogą być w różnych językach, co także pozytywnie wpływa na dziecko, rozwijając u niego zdolności lingwistyczne. Tapeta mapa świata na ścianę przeznaczona dla dzieci posiada także podobizny zwierząt, które zamieszkują dany teren – to również cenne informacje, które mogą przydać mu się w przyszłości, zwłaszcza w szkole. Fototapeta przedstawiająca mapę świata i zwierzęta to zatem doskonały wybór dla dzieci!

Mapa świata na ścianę – tapeta idealna dla dzieci

Piękna przestrzeń z tapetami dla dzieci możliwa jest do stworzenia w krótkim czasie. Przekonaj się, że tapeta dziecięca z mapą świata będzie pięknie prezentowała się na ścianie i pozytywnie odmieni przestrzeń przeznaczoną dla dzieci. Jesteśmy pewni, że mapa świata jest motywem, który spodoba się każdemu maluchowi. Pomyśl, czy nie warto sięgnąć po nią także w przypadku pokoju Twojej pociechy!

Wizualizacje

Informacje szczegółowe

Może Ci się spodobać